Jak zaktualizować nawigację Discovery Media i Discovery Pro. Jak uruchomić WiFi

Użytkownicy samochodów VW z nawigacjami Discovery mają bezpłatny dostęp do aktualizacji VW.  Instrukcja jak to zrobić jest na stronie Volkswagena. Z małą uwagą ... trzeba mieć oryginalną kartę SD. Nie wiem w zasadzie dlaczego ale dostaje sprzeczne informacje, że tanie karty nie chcą działać.

Aktualizacja jest dostępna na stronie navigona:
Aktualizacje VW

Wystarczy wybrać swoje urządzenie, aktualizację która nas interesuje i ściągnąć na kartę SD.

Instrukcja jak to zrobić znajduje się na stronie VW w zakładce: "aktualizacja nawigacji" i tutaj też drobna uwaga. Jeżeli aktualizacja z jakiś powodów nie ruszy w instrukcji jest informacja, że należy udać się do serwisu, żeby to wgrali. Zapomnieli tylko dodać, że odpłatnie ... cena w zależności od serwisu może wynieść nawet 300 zł. LOL. Choć wydaje się to dużo to jednak patrząc wstecz aktualizacja kosztowała 1000 zł. LOOL. Więc nie jest tak źle.Druga sprawa posiadając Samochód z dostępem do internetu Car-Net. Możemy udostępnić przez wszystkim pasażerom internet przez WiFi. Jak to zrobić ?
1. Samochód wyposażony w Nawigację Discovery Media - trzeba kupić router USB w volkswagenie.
1. Samochód wyposażony w Nawigację Discovery Pro - Router wbudowany w urządzenie jest tylko z pakietem telefonicznym "Biznes" i tylko z tym pakietem to działa. Oryginalny Router USB z Discovery Media tutaj niestety nie zadziała.

Komentarze

 1. Mój mąż miał problem z przeprowadzeniem tej aktualizacji ale dzięki tym poradom już wszystko gra :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też dzięki poradnikowi wszystko zaczęło mi grać w końcu :) Cieszę się, że trafiłem na tego bloga. Dzięki za przydatne informacje i dodaję bloga do ulubionych, pozdro!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie dzięki za poradnik, naprawdę bardzo przydatny

  OdpowiedzUsuń
 4. Tego właśnie szukałem! Dziękuję. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz