Volkswagen Transporter T6



VW TRASPORTER T6 

Wszyscy wielbiciele samochodów dostawczych mogę być zadowoleni. W tym roku z fabryk Volkswagena  wyjeżdża nowy TRANSPORTER T6. Sprzedaż dotychczasowego modelu T5 trwała 13 lat! Niewątpliwie świadczy to o wielkim sukcesie niemieckiej furgonetki,  a  jest on poparty liczbą 2 milionów sprzedanych egzemplarzy. 
 
T6 2015
Volkswagen Transporter T6

W nowym Transporterze  z zewnątrz zmienił się głównie przód, który wygląda prosto i masywnie. Największe wrażenie sprawiły na mnie proste, ledowe światła  z dolną oblamówką, które nadają „T-szóstce” agresywnego wyglądu. Ponadto samochód jest oferowany z szerokim wachlarzem felg aluminiowych, które nadają nowoczesny i ładny  wygląd Transporterowi. 

Dobrą wiadomością dla użytkowników długodystansowych jest, wyposażenie nowego transportera w aktywny tempomat ACC. W połączeniu z automatyczną skrzynią DSG tempomat  płynnie zwalnia i przyśpiesza samochodem bez ingerencji kierowcy. O dodatkowy komfort zadbają również elektrycznie regulowane siedzenia.

Nowe silniki zostały tak skonstruowane, by spełniały rygorystyczne normy emisji spalin EURO 6. Dwulitrowy silnik TDI oraz tej samej pojemności benzynowy TSI dostępne są w kilku wariantach mocy. Od 84 KM do 204 KM.  W transporterze trwałość i niezawodność to podstawowe cechy silników o nowej zmienionej konstrukcji. 

Transporter od zawsze występował w kilku odmianach nadwozia i tym razem zobaczymy standardowego blaszaka – furgon, wersję z otwartą tylną paką – skrzyniowy, kombi w wersji 6 osobowej  oraz całkowicie osobowe Multivany i Caravelle. 

Volkswagen wie, że aby odnieść taki sukces jak T5, następca musi być jeszcze lepszy. Dlatego w nowym transporterze pozostały wszystkie dobre cechy ze sprawdzonej T-piątki , ale dodane zostały nowe, technologiczne rozwiązania poprawiające komfor i bezpieczeństwo.  To przepis na sukces według Volkswagena.

Komentarze

  1. Niby nowy a jednak prawie taki sam jak poprzednik

    OdpowiedzUsuń
  2. Proszę o kontakt na artur.sienicki@emocni.pl w celach reklamowych. Niestety nie mogę nigdzie znaleźć kontaktu.Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja biorę tylko ten z największym silnikiem :)

    OdpowiedzUsuń
  4. Taka zbita i masywna bryła pasuje do tych samochodów.

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja też lubię takie zwykłe kwadratowe kształty. Takie auta lepiej wyglądają :)

    OdpowiedzUsuń
  6. Volkswageny z serii T to jedne z najładniejszych samochodów dostawczych produkowanych od lat. Jednak z tego co kojarzę i pobocznie znam z autopsji to nie T5 nie w każym wypadku był taki rewelacyjny- zwłaszcza silniki 2,5 TDi.

    OdpowiedzUsuń
  7. Transporter to chyba najbardziej ponadczasowy z modeli VW ;)

    OdpowiedzUsuń
  8. Czasami dobrze jest coś zmienić, a ta zmiana moim zdaniem wyszła zdecydowanie na plus :)

    OdpowiedzUsuń
  9. Bardzo lubię Transportera - moim zdaniem to samochód ponadczasowy i oby jak najdłużej jeździł po naszych drogach!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz