Samochód do ślubu.

Samochód do ślubu.

Stając przed wyborem samochodu jakim chcemy pojechać do ślubu możemy wybierać z pośród kilku możliwości. Możemy przyjechać najnowszym modelem AUDI, długą na ponad 8 metrów limuzyną, lub starym RETRO wozem bez dachu.

Za wynajem takiego samochodu zapłacimy zapłacimy od około 200 zł za dobę do nawet 2-3 tysięcy. Cena zależy oczywiście od wartości samochodu.


Luksusowe Audi, BMW, Mercedes, to chyba najpopularniejsze marki jakie brane są pod uwagę.
Kolor: czarny lub biały


Limuzyny (lincolny) Te samochody powoli już wychodzą z mody. 8 metrowe lincolny tracą na prestiżu, gdy porównamy je do dzisiejszych samochodów luksusowych.Zabytkowe/retro - te samochody zawsze są modne, nawet kolor nie ma wielkiego znaczenia. Ważne, żeby ładnie wyglądał. Często wybierane są kabriolety.
Komentarze

 1. Jechać audi do ślubu to całkiem miły początek początku:) Nie wiem, czy zdecydowałbym się na stary model, ale nowości są niczego sobie. A wybór jest spory... https://www.facebook.com/AudiPL

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też jestem podobnego zdania :) ciekawe, które wypożyczalnie aut dysponują takimi opcjami? orientuje się Pan czy w tej wypożyczalni dostępne są takie modele? http://WynajemSamochoduWarszawa.PL

   Usuń
 2. Klasykiem na ślub to też ciekawa opcja :D

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz