Motor Show 2013 Poznań

MOTOR SHOW 2013 POZNAŃ

Motor Show 2013 to prawdopodobnie największa impreza samochodowa w europie wschodniej w tym roku. Impreza zaczęła się 4 kwietnia a kończy się w niedzielę 7 kwietnia 2013. Wystawa odbywa się w centrum Poznania, w budynkach targowych. Za 17 zł można dostać wejściówkę na cztery salony: samochodowy, motocyklowy, caravaningowy oraz air passion. Jako uzupełnienie w pawilonie nr 4 znajdziemy rodzinne miasteczko bezpieczeństwa.

Salon samochodowy poznań - prawie jak salon samochodowy w Genewie

Na salonie samochodowym, można było zobaczyć aktualnie oferowane samochody, wielu producentów dostępnych obecnie na Polskim rynku. Od Fiata, KIA, Forda, Volkswagena, Skodę po Mercedesa, Jaguara, Porsche czy Ferrari. Wszystkim samochodom, towarzyszyły oczywiście piękne modelki. 
 

Salon motocyklowy 

Prawdziwy raj dla miłośników motocykli. Mnóstwo ciekawych propozycji najciekawszych producentów. Od skuterów dla najmłodszych, przez poważne harley'e davidsony do trójkołowców hondy. 


Salon caravaningowy

Na wystawie pokazane są najnowsze modele campingów i przyczep campingowych. Raj dla prawdziwego wielbiciela biwaków. 

Salon air passion

Wystawa związana z tematyką lotnictwa. Można zobaczyć helikopter, szybowce, motoszybowce, a wystawę uzupełniały piękne modele samolotów sterowanych z pilota. 
Komentarze