VW GOLF 7 VARIANT

GOLF 7 VARIANT - NOWE KOMBI 

Lada dzień pojawi się w salonach nowy VW GOLF w wersji kombi, czyli VARIANT. Golf przedstawiony został na salonie w Genewie. 

Jak wygląda ? 

Cóż, to po prostu GOLF 7 z doklejonym bagażnikiem. Cieszy fakt, że w końcu zmienili tył samochodu. W poprzedniej generacji był ten sam co w Golfie 5. Teraz wygląda tak jak powinien. Tylne i przednie lampy, przypominają te z "siódemki". W późniejszym czasie ma pojawić się sportowa odmiana R-Line z charakterystycznym logo i portowym zacięciem. Wnętrze pozostanie takie samo w odmianie Hatchback. Zobaczymy więc dotykowe radio lub nową nawigację, która korzysta z map google. 

Co pod maską ? 

Choć nie ma jeszcze oficjalnej informacji, pod maską znajdą się pewnie te same silniki TSI oraz TDI co w wersji kombi. Zawieszenie, również jest rozdzielone do słabszych i mocniejszych wersji, montowana jest belka skrętna, albo wielowahaczowe, niezależne zawieszenie połączone ze sobą jedynie stabilizatorem. 

A co z ceną ? 

Za niemiecką jakość zawsze trzeba było zapłacić. Od standardowej, pięciodrzwiowej wersji będzie droższy o kilka tysięcy złoty (4 może pięć)

Made in Mexico. 

Właśnie tam produkowany jest nowe kombi, przez co od zamówienia, czeka się na tą wersję dłużej niż na hatchback'a. W poprzedniej generacji, miał też mniej opcji wyposażenia dodatkowego niż jego pięciodrzwiowa odmiana. Ciekawe czy z nową odmianą będzie tak samo. Komentarze